Kalendář akcí

Každoročně se zúčastňujeme a organizujeme spousty akcí. Zjisti kdy se co děje.

Doháníme to, co jsme na konci roku 2017 nestihli

07.01.2018

Ke konci roku jsme se jako klub vydali na Vánoční cenu města Chodov, kde se nám velmi dařilo. Je příhodné zmínit, že na tatami jsme mohli vidět i nejpovolanější osobu z klubu a to Petru, která v disciplíně kata team s dalšími dvěma spolubojovnicemi Evou Motlovou a Emílií Mundlovou obsadili místo nejvyšší. Absolutní vrchol soutěže byl, když Miroslav Šos získal cenu nejlepšího závodníka turnaje. Více informací o umístění najdete ve výsledcích a dále ve fotogalerii.

15.12.2017 jsme jako každý rok pro naše členy pořádali oddílový turnaj v sumu. Turnaj měl hladký průběh a o běh turnaje se s přehledem postarali nejstarší cvičenci a tímto jim děkujeme za výpomoc.

V prosinci také proběly zkoušky na vyšší technické stupně. Tento rok jsme měli rekordní počet 22 cvičenců a všichni zkoušku úspěšně zvládli. Gratulujeme.

Pokud bychom měli minulý rok zhodnotit, tak to byl pro nás velmi úspěšný rok. Povedlo se nám prosadit na všech závodech, na které jsme se vypravili. Úspěšně jsme uspořádali letní sportvoní tábor na nové adrese. Spustili jsme nové webové stránky a investovali jsme do nových pomůcek, které určitě povedou ke zkvalitnění a spestření tréninků. Již při prvním tréninku 5.1.2018 (fotky zde) jsme některé z nich použili. Chtěli bychom všem poděkovat za přístup k tréninkům a za vzornou a úspěšnou reprezentaci klubu na turtnajích. Poděkovat bychom chtěli také všme rodičům, kteří se jakkoliv podílejí na chod našeho klubu. Velice si Vaší pomoci vážíme! Dodatečně Vám všem přejeme mnoho sportovních úspěchů v novém roce 2018!