Chci cvičit!

Máš chuť naučit se karate? Chceš potkat nové přátele? Přijď si to vyzkoušet.

Kdo jsme?

Jako klub existujeme již 16 let a máme toho hodně za sebou.

Tréninky

Kdy a kde trénujeme.

Každoročně se zúčastňujeme a organizujeme spousty akcí. Zjisti kdy se co děje.

Uspořádali jsme 1.kolo KLM v Karate 2018

07.03.2018

Již po třetí za sebou jsme upořádali jedno z kol soutěže pro začátečníky Krajskou ligu mládeže v karate. V neděli 4.3.2018 na nás čekala opět velká výzva vypořádat se s 74. závodníky a závodnicemi z celkem 12. klubů Plzeňského a Karlovarského kraje. Ač se nezúčastnilo velké množství závodníků, tak se pořadatelský team celkem zapotil, ale vše jsme zvládli na jedničku a celá soutěž šlapala bez nějakých problémů.

Chceme ještě jednou poděkovat všem, kteří se finančně, osobně, či jakkoliv podíleli na přípravě a běhu této soutěže. Vaší podpoře si velmi vážíme a jsme rádi, že může díky Vám náš klub pomoct k uspořádáí sportovních akcí pro začínající a mírně pokročilé závodníky.

Fotky najdete v naší fotogalerii. Děkujeme všem rodičům za poskytnutí fotografií.

A kdo tam nebyl, tak nemusí zoufat. Krátkou reportáží vše shrnula regionální televize FILMpro. Děkujeme.

»zpět do archivu novinek