Chci cvičit!

Máš chuť naučit se karate? Chceš potkat nové přátele? Přijď si to vyzkoušet.

Kdo jsme?

Jako klub existujeme již 16 let a máme toho hodně za sebou.

Tréninky

Kdy a kde trénujeme.

Každoročně se zúčastňujeme a organizujeme spousty akcí. Zjisti kdy se co děje.

Zúčastnili jsme se VIII. MMČR ČABK 2017

02.10.2017

V sobotu 30.9.2017 byl pro nás den, na který jsme se začali připravovat hned od začátku září. Tuto sobotu jsme se totiž vydali na VIII. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2017. Jelikož se jednalo o tzv. otevřené mezinárodní mistrovství, věděli jsme, že budeme čelit velké konkurenci nejen z řad závodníků z různých států, ale hlavně jiných stylů karate.

Pro většinu našich závodníků se jednalo o první velký turnaj tohoto formátu v životě. I my trenéři jsme byli z turnaje trošku nervózní, jelikož jsme věděli, že na turnaji budou jiná pravidla, než ty, na které jsme zvyklí. Ovšem, nezalekli jsme se a turnaj jsme nejen s hrdostí zvládli, ale dokonce i nám , jak se říká, zacinkalo.

V kategorii kata jsme bohužel neobstáli, ale nejblíže umístění, tedy v TOP6, se umístila Radka Ouřadová.

Kategorie kumite byla ovšem o něčem jiném. Ve velké konkurenci skvělých závodníků se podařilo dvěma klatovským závodnicím Radce Ouřadové a Lucce Měsíčkové vybojovat 3. místa ve svých kategoriích. Radka sice měla jen dvě konkurentky a svůj jediný zápas bohužel prohrála, ale skvěle bojovala a své třetí místo si určitě zasloužila.

Lucka Měsíčková ovšem předvedla skvělý výkon a vybojovala dva skvělé zápasy, ale bohužel ve třetím kole na finalistku již nestačila. Z jejího výkonu máme obrovskou radost a mile nás překvapila.

Děkujeme všem, kteří se závodů zúčastnili a reprezentovali náš oddíl na tak velkém turnaji. A nemalý dík patří i rodičům za jejich podporu.

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii ZDE

»zpět do archivu novinek