Chci cvičit!

Máš chuť naučit se karate? Chceš potkat nové přátele? Přijď si to vyzkoušet.

Kdo jsme?

Jako klub existujeme již 16 let a máme toho hodně za sebou.

Tréninky

Kdy a kde trénujeme.

Kalendář akcí

Každoročně se zúčastňujeme a organizujeme spousty akcí. Zjisti kdy se co děje.

Pro nováčky

Děkujem za Vámi projevený zájem. Kdo jsme a co děláme zjistíte v sekci O nás. Jelikož trénujeme v tělocvičnách základní a střední školy, přizpůsobujeme také tak i celkový průběh tréninkového roku. Do našeho klubu téměř pravidelně nabíráme nováčky vždy na začátku (září) a v pololetí (leden) školního roku.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Zhlediska zavedeného pořádku nabíráme především děti ve věku 6 - 15 let. Není to proto, že bychom mezi sebou rádi neuvítali kohokoliv staršího, kdo by měl zájem začít cvičit karate, ale hlavně kvůli náplni jednotlivých tréninkových hodin.

Kdy a kde ?

Kdy a kde trénujeme naleznete v sekci Tréninky. (řiďte se údaji uvedenými pro začátečníky).

Co s sebou na první trénik?

Začít cvičit můžete v jakémkoliv sporotvním oblečení. Doporučujeme nejlépe tepláky (kraťasy) a tričko. Později je možné si pořídit kimono (karatistický úbor), který je pro cvičení karate nejlepší. Důležité upozornění cvičíme naboso.

Kolik Vás cvičení karate bude stát?

Každý nováček má první měsíc cvičení zcela ZDARMA a to z zdůvodu toho, že Vám velmi rádi dáme čas na to si rozmyslet, zda se Vám u nás a hlavně karate bude líbit či ne. Nemusíte tedy mít strach, že hned po Vás budeme chtít peníze při první hodině tréninku. Přesná částka příspěvků Vám bude sdělena při náboru.